Richmond Ephesus Resort *****

Pamucak Mevkii - Selçuk - Türkiye - +90 232 893 1060

Varış: Pazar 25 Şub 2018
Çıkış: Pazartesi 26 Şub 2018
Odalar: 1 Oda Kişi sayısı: 2 Yetişkin

Standart Club Oda

Standart Club Odalar yeşilin her tonunu barındıran bahçe içerisindeki villalarda yer almaktadır. Doğa manzaralı olan odalar balkonludur. Bir yatak odası ve banyodan oluşmaktadır. Sigara içilmeyen kat ve oda seçenekleri mevcuttur.

Ayrıntılar
Tüm fiyatları incele 68.00 EUR

Standart Oda

Standart Odalar doğa manzaralıdır. Bir yatak odası ve banyodan oluşan bu odalar balkonludur. Sigara içilmeyen kat ve oda seçenekleri mevcuttur.

Ayrıntılar
Tüm fiyatları incele 68.00 EUR

Superior Deniz Manzaralı Oda

Superior Odalar muhteşem bir deniz manzarasına sahiptir. Bir yatak odası ve banyodan oluşan bu odalar balkonludur. Sigara içilmeyen kat ve oda seçenekleri mevcuttur.

Ayrıntılar
Tüm fiyatları incele 75.65 EUR

Junior Suite Club

Junior Suite Clublar yeşilin her tonunu barındıran bahçe içerisindeki villalarda yer almaktadır. Doğa manzaralı olan odalar balkonludur. Aile olarak konaklayacak misafirler için de uygun olan bu odalar iki yatak odası ve banyodan oluşmaktadır

Ayrıntılar
Tüm fiyatları incele 102.00 EUR

Junior Suite

Doğa manzaralı olan Junior Suiteler aile olarak konaklayacak misafirler için de uygundur. İki yatak odası ve banyodan oluşmaktadır. Sigara içilmeyen kat ve oda seçenekleri mevcuttur.

Ayrıntılar
Tüm fiyatları incele 102.00 EUR

Senior Suite

Senior Suiteler doğa ve deniz manzaralıdır. Bir oturma odası, bir yatak odası ve banyodan oluşan bu odalar balkonludur. Geniş bir alana sahip suiteler aile olarak konaklayacak misafirler için de uygundur. Sigara içilmeyen kat ve oda seçenekleri

Ayrıntılar
Tüm fiyatları incele 136.00 EUR